Templid Tarvikud Hinnakiri Humal Elektroonika
Humal Templitehas

Tarvikud

Templivärvid

TemplivärvidFlashStamp templi värv – FlashStamp Pro tüüpi templi uuestitäitmiseks.

Noris 110 – templipatjade täitmiseks ja uuendamiseks isevärvuvatele – (Trodat, Colop) ja kummitemplitele. Värv on 25 ml pudelites, viies värvitoonis (must, sinine, violett, punane, roheline).

Noris UV – templijäljend on nähtav vaid UV-valgusega. Pôhiliselt kasutatakse baarides ja diskoteekides pudelite või muu kauba markeerimiseks, aga ka nahale lüües sissepääsupileti asemel. Värv sobib FlashStamp templitele.

Noris 210 – õlisisaldusega templivärv, mis sobib metalltemplitele ja metallnumbritega numeraatoritele.

Noris 191 – kiiresti kuivav (ca. 2 min) templivärv mitteimavale pinnale. Tihti kasutatakse fotode tagakülje märgistamiseks, kuna tavaline templivärv fotopaberi pinnale ei sobi. Sobib FlashStamp templitele.
Toonid: must ja sinine.

Noris 199 – eriti kiiresti kuivav (20 sec.) templivärv kõige raskemini markeeritavatele materejalidele nagu klaas, metall, kile jne. Kuna värv on väga kiiresti kuivav, saab seda kasutada ainult kasutades spetsiaaltemplipatja Noris UNI ja kummitemplit. Värvi võib kasutada kile või plastikpakenditele andmete (näiteks: parim enne kuupäev) märkimiseks. Kuigi see värv on kõige tugevam templivärv ei ole klaasi ja metalli pinnale kantud templijäljend nii tugev nagu kuumvärv ja seda on võimalik sealt ka maha hõõruda.

Noris 111 – Euronõuetele vastav (sertifikaat) lihavärv, veterinaarkontrolliks ja lihakehade märgistamiseks. Kasutatakse spetsiaalsete kummitemplite ja patjadega.
Toonid: punane ja sinine.

Noris 170 – kanamunade markeermiseks masinaga või käsitsi.
Toonid: punane ja sinine.

Noris 320 – riidele . Vastupidav pesemisele, keetmisele ja valgendamisele. Sobib pesu, kostüümide ja muude riidest esemete märgistamiseks.

Norma (410) – töötlemata puidule, ilmastikukindel, kasutamiseks metalltemplitega.